Kategorie

DEZYNFEKCJA

Kolumna do dezynfekcji

O firmie

  Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksowym wyposażaniem biur i firm. Działamy na terenie byłego województwa suwalskiego od 1994 roku. Proponujemy naszym klientom pełna usługę w zakresie rozpoznania potrzeb, przygotowania projektów oraz ich wdrożenia. Część naszej oferty jest skierowana także do klientów indywidualnych. Obok biura handlowego mieści się sklep prowadzący sprzedaż hurtową i detaliczną. 

Nasza oferta obejmuje : 

meble biurowe, gabinetowe, kawiarniane i hotelowe oraz szkolne produkcji krajowej i zagranicznej, stoliki komputerowe, pod drukarki i kopiarki, krzesła i fotele : biurowe, kawiarniane i kuchenne, szkolne oraz dziecięce, obrotowe i stacjonarne, kopiarki cyfrowe, urządzenia wielofunkcyjne, wyroby metalowe : kasy pancerne, sejfy meblowe i gabinetowe, sejfy ścienne i hotelowe, skrytki depozytowe, szafy do przechowywania dokumentów, szafy aktowe klasy A,B,C, szafy na broń i klucze, szafy metalowe BHP, kasetki, gabloty, teczki i torby do przenoszenia walorów pieniężnych, urządzenia biurowe : niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny, urządzenia do prezentacji audiowizualnej, ekrany, galanteria biurowa - różnego rodzaju wysięgniki pod dokumenty, faksy, odbiorniki TV, stojaki na prospekty, szuflady i pudełka kartotekowe, tablice, apteczki, wieszaki, kosze, komputery i akcesoria, materiały eksploatacyjne itp.


  W przypadku zainteresowania umeblowaniem pomieszczeń jesteśmy w stanie sporządzić projekty aranżacji wnętrz - dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem komputerowym. Do projektów dołączamy wstępny kosztorys proponowanego ustawienia mebli. Obejmuje on rozbicie na poszczególne bryły mebli z możliwością dokonania wszelkich zmian przez klienta. 

  Dysponujemy autoryzowanym serwisem i wykwalifikowaną kadrą. Poprzez wieloletnią współpracę z polskimi producentami oraz przedstawicielami firm zagranicznych uzyskaliśmy autoryzację, tytuł przedstawiciela lub partnera handlowego wielu z nich. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom "towar z pierwszej ręki" - bez pośredników i dodatkowych marż. Gwarantuje to ceny fabryczne, dostawę bezpośrednią i pełną gwarancję. Jesteśmy na bieżąco informowani o wszelkich zmianach technicznych, wprowadzaniu nowych rozwiązań i pojawianiu się nowych trendów. Dzięki znajomości procesów produkcyjnych oraz różnym szkoleniom technicznym możemy doradzić naszym klientom sposób rozwiązania problemu i dobrać odpowiedni towar dla ich potrzeb. 


  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą oferta lub pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do biura handlowego lub prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.
                                                     BIUROLAND P.U.H.

                           16-400 Suwałki, ul. Waryńskiego 14  

                       tel.fax  +48 87 566 71 28

                     GSM : 602 731 780;  664 017 825

                      e-mail : poczta@biuroland.pl


                                                                                                                                   Z poważaniem  

                                                                                                                                Anna i Grzegorz Kordala